PEREX Elektro - Jiří Pleskač

Naše firma vznikla v roce 1990 po zániku Kovopodniku města Brna se zaměřením na opravy, servis a prodej automatických praček, žehličů (mandlů) a sušiček.

Ze začátku jsme postupně opravami praček získávali klientelu, což vedlo k rozšíření sortimentu o prodej velkých domácích spotřebičů, náhradních dílů a dalšího bílého zboží. Na základě naší pružnosti, zkušeností a vstřícného přístupu jsme získali věrnou klientelu zákazníků, kteří se na nás i nadále s důvěrou obracejí.

Přelomovým rokem se stal r. 1999 - 2000, kdy jsme se z pronajatých prostor z ulice Křenová přestěhovali do vlastní a především větší prodejny na Gajdošově ulici č. 46, kde naše firma působí dodnes. Vybudování nové prodejny přineslo další rozšíření nabídky sortimentu zboží a nabízených služeb.

V současné době se naše firma snaží i nadále udržet vysokou kvalitu naší práce a poskytovaných služeb.

Jsme tu pro Vás již od roku 1990

Poradíme Vám výběrem spotřebiče, vybereme, nabídneme a dodáme Vám také vestavné spotřebiče pro domácnost. Poradíme s výběrem a dodáme také průmyslové - profesionální a poloprofesionální stroje (automatické pračky, sušiče, žehliče prádla - mandly a profesionální žehličky).

Naším cílem je spokojený zákazník, a proto se snažíme vyhovět všem Vašim požadavkům a přáním.

Profesionální přístup - spolehlivost - vstřícnost

Snažíme se, aby naše komunikace i přístup mezi námi a Vámi, byl vždy na profesionální úrovni. Rádi Vám poradíme, vysvětlíme a zodpovíme Vaše dotazy. Naše zkušenosti, rady, tipy i objektivní názory se Vám, našim zákazníkům, snažíme předat dál a věnovat Vám tak maximální péči.

Těšíme se na Vaši návštěvu.